Firmamızın 13 yılı aşkın deneyimleri ve tecrübeleri sayesinde eksiksiz torpido kaplama hizmeti vermektedir. Aracın ön göğüs bölgesine uygulanmakta olan bu sistem alanında uzman kişilerce yapılmaktadır. Kaplama yapılmasının nedeni göğüs bölgesinde zaman geçtikçe karamalar ve solmalar gözlemlenmesidir. Özellikle renk değişimleri estetik açıdan çok hoş durmadığı için aracın değerini düşürmektedir.

Özellikle ikinci el araba piyasasında bu görüntü ayrı bir yer tutmaktadır. Aracına kaplama uygulayan müşteriler araç değerlerini gözle görülür şekilde arttırmaktadır.

Torpido Kaplama Malzemeleri Nelerdir?

Aracınızı daha sağlıklı hale getirmek için yaptığınız torpido kaplama uygulamasının malzemeleri çok önemlidir. Öncelikle alüminyum folyo tarzı kaplama filmleri gerekmektedir. Sonrasında imitasyon malzemeler ve torpido içi kaplama malzemeleri gerekmektedir.

Deri kaplama kumaşları ve torpido kaplama spreyde devreye girince malzemelerin nerdeyse tamamı toplanmış olur. Sonrasında müşterinin isteğine göre firmamız tarafından diğer fantastik aletler eklenebilmektedir.

 

Araç Torpido Karbon Kaplama Nedir?

Aracınıza torpido kaplama yapmak göz zevki açısından konfor sağlamaktadır. Fakat aracınıza karbon kaplama yaparsanız aracınız benzersiz bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Daha çok sportif araçlarda dikkat çeken karbon torpido kaplamalarımız her türeden kullanıcının hizmetine sunulmuştur. Modifiyeli araç tutkunlarının bir numaralı tercihi olan bu yöntem araç değerinizi daha da çok artıracaktır.

 

Oto torpido kaplama yapımında kullanılan filmler araç derinlik katarak daha gerçekçi bir görünüm sağlamaktadır. Bu ürünler hissiyat olarak girintili çıkıntılı bir yapı olarak gelebilmektedir. Yüzeyin kuru ve temiz olması kaplamanın yapımını ve işin kalitesini gözle görülür düzeyde arttırmaktadır.

 

Kaplamada Yanlış Yapılan Uygulamalar Nelerdir?

Bazı mekânlarda araç kaplama yapılırken kur köpük kullanımı yaygın olarak görülmektedir. Bu gibi durumlarda altta kalan havalar toplu iğne tarzı bir alet ile çıkarmak kesinlikle yanlıştır. Açılan deliklerin bir süre sonra büyümesi yapılan işin önemini azaltmaktadır. Kaplamanın altına sürülmüş olan tutkalın havalar nedeniyle kurumaması bu durumun asıl sebebidir. Firmamız da bu gibi anti profesyonel uygulamalar tercih edilmemektedir.

 

Göğüs Torpido Tamiri Yapma Yöntemleri Nedir?

Özellikle ikinci el araba alım satımı esnasında karşılaşılan en büyük problem göğüs çatlaklarıdır. Firmamız tarafınca profesyonel aletler ile torpido tamiri yapılmaktadır. Çatlamalar ve kırılmalar uygun şekilde onarılmazsa çok geçmeden tekrar eski haline dönecektir. Yapılan yanlış işlemler hem maddi açıdan hem de zaman açısından sizi zarara uğratacaktır.

 

Torpido Bozulmaları Nasıl Engellenir?

Eğer bu tarz problemlerle karşılaşmak istemiyorsak bir kaç kullanım talimatını öğrenmemiz gerekmektedir. İlk almamamız gereken önlem araç temizliği yapılırken dikkat etmemiz gereken kurallardır. Örneğin içeriğini bilmediğimiz kalitesiz temizlik malzemelerini kullanmamalıyız. Ya da sıcak ve soğuk su kullanım ayarına dikkat etmememiz gerekmektedir.

 

Aracımızı gerekmediği durumlarda güneş altına park etmemeliyiz ve güneşlik kullanmalıyız. Çünkü güneş ışınları altında uzun süre kalınması aşırı genleşmeye sebep olmaktadır. Bu durumda çatlaklar oluşturabilir. Mecburi güneş altına konulduğunda bir bez benzeri eşyayla kapatılmalıdır. Otomobili güneş ışınlarından koruma derecesini arttırmak için kaliteli cam filmleri kullanılması gerekmektedir. Bunun yanında göğüs panelini her ne olursa olsun delmemeye ve zarar vermemeye çalışın.

 

Halk arasına genellikle torpido tamiri yerine çıkma parça bulunması mantıklı gelmektedir. Fakat hem maddi açıdan hem de sağlıklı bir sonuç olmaması açısından çıkma parçalar mantıksızdır. Firmamızın yapmış olduğu torpido tamiri işlemleri hem daha ucuz hem de daha kullanışlı olmaktadır. Örneğin sizin sağlam bir kaç yaşında bir arabanız var fakat kötü kullanım sonrasında göğüs kırılmış. Bu durumu çözmek için gidip beş on yaşında bir araçtan kırıksız göğüs almak mantıksızdır. Çünkü hem eski bir malzeme almış olursunuz hem de istenilen sonuç elde edilmez.

 

Üstelik kendi orijinal olan parçasını değiştirmenizden dolayı kaybedilen değer kaybı da cabasıdır bu işin. Göğüs tamiri yaptırılırken tercih ettiğiniz firmanın kullandığı malzemeler oldukça önemlidir. Eğer kaliteli ve güvenilir bir merkez değilse aynı sorunlarla tekrar karşılaşabilirsiniz.

 

Eğer sağlam ve güvenilir bir firma arıyorsanız Can Oto tam sizin ihtiyaçlarınız karşılamaktadır. Alanında uzman personeli ve yılların getirdiği tecrübe sayesinde işini en doğru yapan firmalar arasına yerleşmiştir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli iş çıkarma prensibiyle hareket eden firmamız fiyat çizelgesinde şeffaf olmaktadır. Eğer siz de yukarda saydığımız sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız firmamıza bakmanızı öneririz.

 

Call Now ButtonHemen Ara