Airbag tamiri Hava yastığı ve torpido servis ve onarımı, emniyet kemeri tamiri, araba beyin tamiri ve direksiyon tamiri başarılı, istikrarlı, kaliteli ve güvenli bir yoldur Airbag tamiri  Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.  Firmamız tüm hava yastığı servisi, bakımı, onarımı veya değişimi için garanti vermektedir. Bu nedenle hizmet sonrası oluşabilecek tüm sorunlar firmamız tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

 

Airbag Tamiri

 Airbag Tamiri Nedir ?

Bir kaza durumunda hava yastığı (AİRBAG) devreye girer. Hava yastığının tamiri ve onarımı oldukça ekonomiktir. Ek olarak, otomobilin kendisi de tamir edilecek. Hava yastığı fiyatları markadan markaya değişmektedir. Ayrıca hava yastığı fiyatları ön hava yastıkları ve yan hava yastıkları olarak ikiye ayrıldığı için model içerisinde fiyat farkı bile farklı olabilir.

 

 Airbag Servisi Nedir?

Airbag servisi Gösterge yanmazsa, hava yastığıyla ilgili bir sorun olduğunu belirleyebilirsiniz. Aynı şekilde gösterge ışığı otomatik olarak kapanmıyorsa bir sorun var demektir. Airbag servisi Acil durum araçlarında, hava yastığı onarımına ilişkin raporlar vardır, acil durum araçlarını bir hava yastığı onarım uzmanına teslim etmelisiniz.

Airbag servisi  Hava yastığının son kullanma tarihi yoktur, ancak uzmanlar bazı parçaların zamanla bozulabileceğini söylüyor. Yedek parça maliyetinin yüksek olmasından dolayı hava yastıklarıyla ilgili bir mafya yaşandı. Talimatlara göre satılık araçtan hava yastığı çalındı. Bu anlamda ikinci el araba alıcıları, araç kapatıldığında hava yastığı ışıklarının yanacağının farkında olmalıdır.

 

 Airbag Servisi Hizmeti Nasıldır?

Hızlanma sensörü bu hızdan daha yüksek bir sinyal algıladığında, işlemci hava yastığını patlatmak için hemen ısıtıcıyı etkinleştirir. Airbag servisi Ateşleyici, tüpte bir kıvılcım oluşturur. Kıvılcımlar ve sodyum yanmasının oluşturduğu ısının etkisi altında, yanma nitrojeni açığa çıkaracaktır. Airbag servisi Serbest kalan gaz hava yastığını yalnızca 30 milisaniyede veya zamanın% 3’ünde doldurabilir. Ayrıca saatte 322 kilometre hızla patladı. Airbag servisi Bu, titremekten daha az zaman demektir. Hava yastığı, roketin hız sistemidir.

 

Hava yastığı servis, bakım ve onarım desteği düzenli olarak verilmektedir.

 

 Airbag Tamiri Amacı

Airbag servisi  Hava yastıklarının asıl amacı çarpışmalarla başa çıkmaktır. Bu nedenle naylon iplikten yapılmıştır. Airbag tamiri Naylon hafiftir, bir patlama sırasında yüksek sıcaklıkta gaza maruz kalmaya dayanabilir ve dinamik darbeye direnme esnekliğine sahiptir.  Airbag tamiri 1 saniye sonra delikler nedeniyle dışarı çıktı. Bu, hava yastığının ne zaman şiştiğini size bildiren bir sensördür.

 

Sensör aracın ön tarafında bulunur. Bu, çökmüş sistemi bildiren kısımdır. Şişirilebilir tüp, bir kaza anında yastığın kırılmasına neden olan kısımdır.  Airbag tamiri Elektronik kart, hava yastığını doğru zamanda ve doğru koşullarda çalıştırmayı planlar. Sensör, bir darbe sırasında hızlanmayı algılar ve darbenin yoğunluğuyla orantılı bir elektrik sinyali üretir. Elektronik kart üzerindeki ivmeölçer sinyal yoğunluğunu ölçebilir.  Airbag tamiri Sinyal katsayısı, arabanın 15-25 km hızla bir tuğla duvara çarpacağı varsayılarak belirlenir.

 

 Hava Yastığı Onarımı

Hava yastığını tamir ettikten veya değiştirdikten sonra, hava yastığı kazadaki en büyük güvenlik sağlayıcısıdır Deneyimli ve profesyonel kadromuz en son bilgileri kontrol etmek için her zaman modern bilgisayar sistemimizi kullanacaktır. Bilgisayarlı sistem, aracın hava yastığı ve diğer bağlantı noktaları vasıtasıyla bilgisayara bağlanır, araçtaki hava yastığının tüm mekanizmalarını ve sensörlerini elektronik olarak inceler, hava yastığını onarır veya değiştirir ve hava yastığı teknik servis uzmanlarına detaylı raporlar sunar.

Bu nedenle, bir kazadan sonra, uygun şekilde tamir edilen veya profesyoneller tarafından değiştirilen bir hava yastığı sisteminin arızalanması olası değildir. AİRBAG sisteminde oluşabilecek en küçük sorunları bile bu görev için özel tasarlanmış bilgisayar ve ekipmanlar ile güvenle tespit edip onarabiliriz.

Sıkı bir şekilde test edilen bakım ve onarımlardan sonra, hava yastığı servis şirketimiz beklenmedik şekilde hava yastığını başarılı bir şekilde onardı, başarılı bir şekilde çalışan müşteriye teslim etti ve hayatta kalan müşterilerden bir kez daha güçlü destek aldı.

Hava yastığının doğru şekilde devreye girmesi için herhangi bir nesne ile örtülmemesi gerekir. Hava yastığının konumu yazı ile belirtilmiştir. Ayrıca yan koltukta oturan annelerinin kucağında seyahat eden çocuklar bu bölgedeki hava yastıklarını devre dışı bırakacaktır. Bu durumda hava yastıklarına uygun bir çocuk emniyet sistemi kullanılmalıdır.

 

Call Now ButtonHemen Ara